President Hotel Prague

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Intimní hotel President Hotel Prague nabízí označené prostory pro kuřáky, parkování a salón krásy. Hotel byl přestavěn v roce 2004 a nabízí ubytování v 5-patrové budově v moderním stylu.

Významné památky města Praha, stejně jako takové památky jako Národní Muzeum, Karlovo náměstí a Vystaviste se nachází nedaleko. V oblasti jsou restaurace a kasina.

V těsné blízkosti hotelu jsou obchody a butiky.

President Hotel Prague nabízí moderní pokoje se spektakulárním výhledem na hrad a kabelovou TV, chladničkou, obytným prostorem, šatnou a telefonem IDD. Hotel nabízí výhledy na místa řeka Vltava ze svých pokojů. Pokoje mají elegantní styl.

Každé ráno v jídelně si mohou hosté užít bufetovou snídani. Restaurace podává sezónní pokrmy. Hosté se mohou uvolnit v baru Piano se svým oblíbeným nápojem. Hosté se mohou najíst v restauraci Kosher Restaruant Dinitz a Bistro Bohemia, která se nachází 200 metrů od hotelu.

Hotel je strategicky umístěn jen 5 minut chůze od stanice metra Staroměstská a 10 minut chůze k vlakové stanici Valdštejnská jízdárna. Díky svému významnému umístění mohou hosté cestovat na letiště Praha-Ruzyně během 20 minut jízdy.

Hosté mohou využít služeb jako limuzínovou službu k objevování okolí.

Address

  • Street: Náměstí Curieových 1/100 110 00 Praha 1
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00