Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Krásný hotel Brixen nabízí funkční ubytování, poblíž se nachází Nové Město, Staroměstská radnice a orloj a Tančící dům. Uvnitř fasády v tradičním stylu hotelu Brixen se skrývá nádherný interiér.

Dobré umístění hotelu nabízí snadnou dostupnost k galerii, opeře a historickým budovám. Hotel je umístěn 2 km od centra města Praha.

Restaurace a kavárny jsou pouze kousek od hotelu.

Pokoje v hotelu Brixen mají Wi-Fi zdarma, sejf, plochu na sezení, žehličku a žehlící prkno a telefon IDD. Jsou tu pokoje panoramatickým výhledem na hrad. Pokoje mají soukromé koupelny s sprchou a toaletními potřebami pro hosty.

Hosté mohou mít snídani každé ráno v baru. Hosté mohou odpočívat v kávovém baru, kde se podávají teplé a studené nápoje. Hosté mohou jíst v Golden Tikka a na brezance, zhruba 150 metrů od hotelu.

Hosté budou ubytováni 10 minut chůze od stanice metra I. P. Pavlova. Cesta na letiště Praha-Ruzyně, které je vzdáleno 15 km trvá asi 20 minut.

Brixen láká hosty k objevování okolí a nabízí pronájem aut.

Address

  • Street: Sokolská 1796/44 120 00 Praha 2
  • City: Praha
  • ZIP code: 120 00