DUO Praha Hotel

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Duo leží v obytné oblasti města Praha nedaleko Tesla aréna, O2 arena a Municipal Hall a má v nabídce tenisový kurt a kasino. Otevřený v roce 1971, cenově výhodný hotel láká své hosty architekturou v moderním stylu.

Skvělé umístění činí věž, zámek a památky snadno dostupnými. Stanice metra a stanice metra Střížkov je nedaleko od hotelu.

Hotel se nachází přímo vedle zoa, golfových hřišť a stadionu. V hotelu je k dispozici rovná střecha k opalování, krytý vyhřívaný bazén a venkovní plavecký bazén.

Všech 646 individuálních pokojů má vysokorychlostní internet, TV se satelitními kanály, přístroj na přípravu kávy a čaje, jídelnu a osobní počítač a moderní koupelny s vanou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Pokoje jsou vybavené červeným světlým nábytkem.

Snídaně se každé ráno podává v baru. Na místě je restaurace, která podává mezinárodní pokrmy. Hotelový velký bar nabízí koktejly, pivo a čaj stejně jako snacky a barbecue.

Nejbližší tramvajová zastávka je vzdálena 10 minut chůze. Duo je snadno přístupný z letiště Praha-Ruzyně, které je vzdáleno 25 minut jízdy.

Hostům s dětmi je k dispozici péče o děti, vysoké židličky a herní místnost na místě. Aktivní hosté využijí tělocvičnu, cvičení ve vodě a hodiny aerobiku a bowling, tenis a šipky.

Address

  • Street: Teplická 492, 190 00 Praha 9
  • City: Praha