HOTEL PARIS PRAGUE

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Okouzlující hotel Paris nabízí nádherný výhled na město Praha z mnoha nekuřáckých pokojů. Tato budova v secesním stylu byla rekonstruována v roce 2007.

Významné umístění nabízí rychlý přístup k památkám Karlův most, Karlovo náměstí a Pražský hrad. Vzdálenost mezi centrem města Praha a hotelem je 1 km.

Hotel je u barů a nočních klubů.

Paris nabízí 86 pokojů vybavených centrálním vytápěním, balkónem, kuchyňkou, žehličkou a žehlícím prknem a CD přehrávačem, které zajistí pohodlný pobyt ve městě Praha. Paris nabízí pokoje s výhledem na věž. Všechny pokoje mají kobercovou podlahu a originální nábytek.

Hotel nabízí dobrou balenou snídani podávanou v restauraci. Mezinárodní pokrmy jsou nabízeny v unikátní restauraci na místě. Koktejly, vína a šampaňské jsou nabízeny ve vnitřním baru. Buddha Bar a Indian Jewel je zhruba 100 metrů od hotelu.

5 minut chůze k zastávce metra Náměstí Republiky. Hotel je umístěn 20 minut jízdy od letiště Praha-Ruzyně.

Paris nabízí parní lázně, turecké lázně a masáže pro relaxaci hostů. Paris poskytuje tělocvičnu, hodiny aerobiku a fitness aktivním hostům.

Address

  • Street: U Obecního Domu 1 Prague 1 Czech Republic
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00