Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Moderní hotel Aida je skvělé místo ve výstavní oblasti města Praha. Založený roku 1975, hotel prošel kompletní renovací v roce 2008.

V okolí jsou k nalezení památky Zoologická zahrada, Botanická Zahrada Praha a DOX ve vzdálenosti 20 minut chůze. 5 km od centra města Praha vedle památek, zámku a muzea.

V těsné blízkosti hotelu jsou trhy a obchody.

Všech 47 nekuřáckých pokojů nabízí minibar, klimatizaci, osobní počítač, skříň a telefon IDD a en suite koupelny, které mají sprchu, fén a toaletní potřeby. Většina z pokojů nabízí panoramatický výhled na město. Každý pokoj má myčku nádobí, příslušenství na výrobu čaje/kávy a konvici.

Každé ráno od 07:00 till 10:00 mohou mít hosté snídani ve vestibulu. Hosté mohou ochutnat čaj a kávu, které se podávají v kávovém baru. Jurecek a Restaurace Castle Residence se škálou jídel je zhruba 5 minut chůze.

Hotel leží poblíž zastávky metra Kobylisy. Dostat se na letiště Praha-Ruzyně autem zabere hostům asi 20 minut.

Volnočasové aktivity v hotelu Aida zahrnují venkovní plavecký bazén a dvůr. Turistika a cyklistika je k dispozici na místě.

Address

  • Street: Kubisova 23, Praha 8
  • City: Praha