Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.3-hvězdičkový Olsanka leží v dosahu 2.1 km od Náměstí Republiky, Staroměstské náměstí a Aquapark Čestlice. Hotel sídlí v 10-patrové budově, byl otevřen v roce 1991 a zrenovován v roce 2010.

Centrum města je od hotelu 30 minut pěšky. V oblasti jsou kavárny a bary.

Situovaný blízko kostela, věže a památek, hotel nabízí skvělý výhled na hrad.

Hostům je k dispozici 253 nekuřáckých pokojů vybavených vysokorychlostním internetem, chladničkou, šatnou, komorou a CD přehrávačem. Pokoje nabízí soukromé koupelny vybavené sprchou, fénem a ručníky a mají umělecký styl s kobercovou podlahou.

Snídaně je nabízena v restauraci každé ráno. Samoobslužná restaurace servíruje jídla mezinárodní kuchyně. Hosté mohou ochutnat nealkoholické nápoje a studené mísy a deserty v disko baru, který nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Bistro U Emprasu a Kiin Modern Thai Restaurant je zhruba 300 metrů a nabízí velký výběr.

5 minut chůze k zastávce metra Flora. Vzdálenost hotelu je 15 km od letiště Praha-Ruzyně.

Takové volnočasové vybavení jako kasino, taneční klub a tenisový kurt je k dispozici v hotelu. Mezi aktivity na místě patří potápění, plachtění a badminton.

Address

  • Street: Taboritska 23/1000, Praha 3
  • City: Praha