EA HOTEL JULIS

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Ea Hotel Julis poskytuje 72 pokojů s krásným výhledem na ostrovy a nabízí tenisový kurt a hypoalergenní místnosti. Příklad architektury v neoklasickém stylu, tento hotel byl otevřený v roce 1926 a úplná rekonstrukce proběhla v roce 2007.

Centrální umístění v blízkosti takových památek jako Kostel Panny Marie Vítězné a Pražského Jezulátka, Kostel Panny Marie pod řetězem a Karlův most. Umístění hotelu je 10 minut chůze od centra města Praha.

Hotel je u kin, kaváren a restaurací.

Ea Hotel Julis je příjemný hotel s 6 podlažími nabízející luxusní pokoje s minibarem, topením, soukromým balkónem, mikrovlnnou troubou a roletami a myčkou nádobí, příslušenství na výrobu čaje/kávy a pračkou. Pokoje nabízí en suite koupelny vybavené vanou, sprchou a fénem a mají moderní styl s kobercovou podlahou.

Od 7:00 till 11:00 jsou hosté zváni, aby si užili snídani jako teplý bufet v jídelně. Hotel je umístěn ve čtvrti Praha 1, jen 5 minut chůze od restaurace U Pinkasu a Cafe Colore, která servíruje delikátní pokrmy.

Hotel se nachází jen 1 minut chůze od stanice metra Národní a ve vzdálenosti 15 minut pěšky od vlakové stanice Praha hlavní nádraží.

Address

  • Street: Vaclavske namesti 22 / 782, Praha 1
  • City: Praha