HOTEL CARLO IV, THE DEDICA ANTHOLOGY, AUTOGRAPH COLLECTION

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Krásný Carlo Iv, The Dedica Anthology, Autograph Collection, který se nachází naproti takových památek jako Vystaviste, Sculpture \ a Karlovo náměstí, nabízí krytý plavecký bazén, barbecue grily a golfové hřiště. Od roku 1890 jde o prominentní hotel v centru ve městě Praha. Tento hotel nabízí přátelské služby a takové rekreační vybavení jako klub zdraví, parní lázeň a solárium.

Je umístěn ve čtvrti Praha 10 města Praha, ve vzdálenosti pěší chůze od Prašná Brána. Centrum města Praha je 1 km od hotelu.

Carlo Iv, The Dedica Anthology, Autograph Collection je umístěn blízko obchodů a butiků.

Hotel nabízí 152 pokojů s báječným výhledem na dvůr, televizí, jídelnou a skříní a soukromými koupelnami, které mají bidet, samostatnou sprchu a zrcadlo. Matrace s podložkou a pěnové polštáře jsou ve všech luxusních pokojích.

Různé mezinárodní pokrmy jsou nabízeny v restauraci Fine dining Salon restaurant. Vynikající nápoje, snacky a grilované jídlo jsou k dispozici ve vnitřním baru. Hosté si mohou užít jídlo v restauraci New York Cafe Prague a Inn Ox Lounge, která se nachází v obchodní oblasti, jen asi 5 minut chůze od Carlo Iv, The Dedica Anthology, Autograph Collection.

Stanice metra Náměstí Republiky je snadno dostupná.

Hotel nabízí všem hostům limuzínovou službu a pronájem aut.

Pro rodiny s dětmi je tu kolébka a hlídání dětí. Hotelové fitness centrum má tělocvičnu a fitness centrum.

Address

  • Street: Senovazne namesti 991/13, 110 00, Praha 1
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00