EA HOTEL DOWNTOWN

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Ea Hotel Downtown je dokonale umístěný vedle stanice metra Muzeum a nabízí směnárnu, výtah a parkování. Ea Hotel Downtown vítá hosty ve svých zvukotěsných pokojích od roku 2008.

Tento hotel se nachází 1350 metrů od památek Staroměstské náměstí a Pražský hrad. Tento příjemný hotel je 2 km od centra města Praha.

Vedle hotelu také jsou památky, muzeum a zámek.

Tento hotel se skládá z 59 pokojů typu dvoulůžkový pokoj typu executive a dvoulůžkový pokoj typu standard s oddělenými postelemi s individuálním ovládáním klimatu, satelitním TV, skříní, zařízením na žehlení kalhot a roletami. Mají také soukromé koupelny vybavené vanou, sprchou a fénem.

Hosté mohou mít snídani každé ráno v jídelně. Hosté se mohou najíst v restauraci Pizza Coloseum a Restaurace Druhej SvEt, která se nachází 100 metrů od hotelu.

10 minut od železniční stanice Praha hlavní nádraží. Hotel je zhruba 20 minut jízdy od letiště Praha-Ruzyně, které je vzdáleno 15 km.

Hosté mohou využít pronájem aut k objevování okolí.

Address

  • Street: Zitna 53, Praha 1, 110 00
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00