EA HOTEL TOSCA

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Tichý hotel Ea Hotel Tosca je skvělé místo v obytné oblasti města Praha. Hotel má 5 podlaží a byl rekonstruován v roce 2005.

Ea Hotel Tosca se nachází blízko památek Pomník Jana Palacha, Národní Muzeum a Státní opera Praha. Zastávka tramvaje a stanice metra Náměstí Míru je nedaleko od hotelu.

Takové památky jako Václavské náměstí jsou 1200 metrů od hotelu a Langhans Gallery je zhruba 1300 metrů daleko.

Tento hotel se skládá z 38 pokojů typu dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, soukromý dvoulůžkový pokoj a dvoulůžkový pokoj typu standard s oddělenými postelemi s klimatizací, osobním počítačem, psacím stolem, žehličkou a žehlícím prknem a roletami. Takové vybavení jako chladnička a konvice je také k dispozici pro vlastní užití.

Každý den se v jídelně podává bezplatná snídaně. Bar v hale je otevřený od from 07:00 to 10:00 (.*?) and from on weekdays:07 to 00:10. Vinohradsky Parlament a U Posty je zhruba 100 metrů a nabízí velký výběr.

Hotel nabízí ideální umístění jen 20 minut jízdy od letiště Praha-Ruzyně.

Takové volnočasové vybavení jako dvůr a golfové hřiště je k dispozici pro hosty. Ea Hotel Tosca nabízí sportovní aktivity včetně plachtění, turistiku a basketbal.

Address

  • Street: Blanicka 10, Praha2, 120 00
  • City: Praha
  • ZIP code: 120 00