HILTON PRAGUE OLD TOWN

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Hilton Prague Old Town nabízí designerské pokoje s výhledem na město a tenisový kurt, jacuzzi a solárium. Od roku 2003 vítá hotel hosty v 7-patrové budově v evropském stylu.

Významné umístění činí galerii, památky a operu snadno dostupnými. Tento vynikající hotel je zhruba 1 km od centra města Praha.

Hosté mohou najít Pražský hrad ve vzdálenosti 2.3 km a Dvorak Museum ve vzdálenosti 1.7 km od hotelu.

Hilton Prague Old Town nabízí 303 pokojů vybavených placenou TV, kávovarem Nespresso, kuchyňkou, pracovním stolem a stereo systémem a má všechny památky města Praha ve snadné dostupnosti. Pokoje mají moderní design a jsou vybavené varnou konvicí, myčkou nádobí a troubou a soukromými koupelnami s sprchou, fénem a froté župany.

Hosté mohou začít svůj den kontinentální snídaní servírovanou v baru. Výrazná restaurace na místě láká hosty na asijské pokrmy. Hosté mohou ochutnat koktejly, čaj a vína, které se podávají ve vinném baru. Cafe Imperial a De La Place s velkým výběrem jídel je 5 minut chůze daleko.

Za 5 minut se dostanete ke stanici metra Náměstí Republiky.

Na místě je k dispozici směnárna, hypoalergenní místnosti a kadeřnictví.

Hosté si mohou užít parní lázně a masáže a další kúry na místě. Hotel nabízí takové služby jako lekce fitness a tělocvična.

Address

  • Street: V celnici 7, Nove Mesto, Praha 110 00
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00