HILTON PRAGUE

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Pohodlný hotel 5-hvězdičkový Hilton Prague nabízí pokojovou službu, žehlící službu a nosiče zavazadel. Hotel sídlí v 8-patrové budově v tradičním stylu a byl zrenovován v roce 2005.

Několik minut od nákupní čtvrti, v blízkosti památek Prašná Brána, Národní Muzeum a Vystaviste . Pouze 20 minut z centra města Praha.

Milovníci nákupů ocení těsnou blízkost k obchodům a výstavištím.

Některé z 791 překrásných pokojů mají klasický design a panoramatický výhled na řeku. Pokoje mají výhled například na řeka Vltava. Pokoje nabízí myčku nádobí, příslušenství na výrobu čaje/kávy a konvici a v koupelnách naleznete prostorná sprcha, toaletní potřeby zdarma a froté župany.

Anglická snídaně se podává od 06:00 till 10:30. Vkusná restaurace podává vynikající místní pokrmy. V velký sendvičovém baru si mohou hosté užít výběr koktejlů, kávy a čaje. CzecHouse Grill & Rotisserie a French Garden je zhruba 100 metrů a nabízí velký výběr.

Za 5 minut se dostanete ke stanici metra Florenc. Cesta na letiště Praha-Ruzyně, které je vzdáleno 15 km trvá asi 20 minut.

Můžeme tu využít parní lázně, manikúru a masáže. Hotel nabízí tělocvičnu, hodiny aerobiku a lekce gymnastiky na místě.

Address

  • Street: Pobrezni 1, 186 00, Praha 8
  • City: Praha
  • ZIP code: 186 00