HOTEL FORTUNA WEST

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.3-hvězdičkový Fortuna West Praha se pyšní těsnou blízkostí k památkám, jen 6 km od Karlovo náměstí, Petřínská rozhledna a Staroměstské náměstí. S prvky architektury v moderním stylu byl hotel postaven v roce 1980 a rekonstruován v roce 2000.

S polohou v klidné oblasti, kde se nachází bary, golfová hřiště a stadión hosté rychle pochopí, proč je Fortuna West Praha obdivován mnoha turisty. 8 km od centra města Praha vedle památek a zámku.

Fortuna West Praha je 10-podlažní klidný hotel, který nabízí 159 pokojů s klimatizací, Wi-Fi, balkónem, osobním počítačem a samostatnou toaletou. Některé z individuálního pokojů mají výhled na katedrálu. Koupelny jsou s sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma.

Každé ráno se podává lahodná bufetová snídaně. Hosté si také mohou užít mezinárodní pokrmy v malé restauraci. Hosté jsou zváni do baru Atrium Lobby k odpočinku s nápojem. Hosté mohou jíst v U Lipy, zhruba 150 metrů od hotelu.

Ve vzdálenosti 20 minut chůze mohou hosté najít stanici metra Nemocnice Motol.

Hotel nabízí tělocvičnu a hodiny aerobiku, plachtění, turistiku a stolní tenis pro aktivní hosty.

Address

  • Street: Mrkvickova 2, 163 00 Praha 6
  • City: Praha
  • ZIP code: 163 00