ADRIA HOTEL PRAGUE

Book online

21.05.2019 - 22.05.2019 (1 nights) Change details

2 Adults 0 Children

board type

DBL room

1. adult
Bed and breakfast
2. adult
Bed and breakfast
145 per room

SUITE room

1. adult
Bed and breakfast
2. adult
Bed and breakfast
204 per room

SUITE - Junior room

1. adult
Bed and breakfast
2. adult
Bed and breakfast
177 per room

Adria Hotel Prague je 6-podlažní hotel v nákupní oblasti města Praha v těsné blízkosti obchodů a trhů, který nabízí 89 moderních pokojů. Tento klasický hotel je umístěn v budově v evropském stylu v centru města Praha.

Ideální umístění nabízí rychlý přístup k takovým památkám jako Pražský hrad, Congress centre a Kostel Panny Marie pod řetězem v 15-minutové pěší vzdálenosti. Pouze 10 minut z centra města Praha.

Vedle hotelu také jsou věž, zámek a kostel.

Pokoje v hotelu Adria mají moderní vybavení, například sejf v pokoji, vysokorychlostní internet, TV s plochou obrazovkou, plochu na sezení a pracovní stůl. Pokoje mají výhled na zahradu. Dřevěný nábytek s mramorovou podlahou je k dispozici v každém pokoji.

Hosté mohou mít snídani každé ráno v jídelně. Zahradní restaurace nabízí speciální českou kuchyni. Hosté mohou uhasit žízeň v baru Lobby svým oblíbeným nápojem. Hotel je umístěn ve čtvrti Praha 3, jen 5 minut chůze od restaurace KOBE Restaurant a Dobra Cajovna, která servíruje delikátní pokrmy.

Adria je ve vzdálenosti 20 minut jízdy na letiště Praha-Ruzyně.

Hosté mohou využít služeb jako pronájem aut k objevování okolí.

Na místě je k dispozici i klub zdraví a sauna. Hotel nabízí lekce fitness a tělocvičnu, jízdu na koni a raketbal pro aktivní hosty.

Address

  • Street: Vaclavske namesti 26, 110 00 Praha 1
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00