ADRIA HOTEL PRAGUE

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Adria Hotel Prague je 6-podlažní hotel v nákupní oblasti města Praha v těsné blízkosti obchodů a trhů, který nabízí 89 moderních pokojů. Tento klasický hotel je umístěn v budově v evropském stylu v centru města Praha.

Ideální umístění nabízí rychlý přístup k takovým památkám jako Pražský hrad, Congress centre a Kostel Panny Marie pod řetězem v 15-minutové pěší vzdálenosti. Pouze 10 minut z centra města Praha.

Vedle hotelu také jsou věž, zámek a kostel.

Pokoje v hotelu Adria mají moderní vybavení, například sejf v pokoji, vysokorychlostní internet, TV s plochou obrazovkou, plochu na sezení a pracovní stůl. Pokoje mají výhled na zahradu. Dřevěný nábytek s mramorovou podlahou je k dispozici v každém pokoji.

Hosté mohou mít snídani každé ráno v jídelně. Zahradní restaurace nabízí speciální českou kuchyni. Hosté mohou uhasit žízeň v baru Lobby svým oblíbeným nápojem. Hotel je umístěn ve čtvrti Praha 3, jen 5 minut chůze od restaurace KOBE Restaurant a Dobra Cajovna, která servíruje delikátní pokrmy.

Adria je ve vzdálenosti 20 minut jízdy na letiště Praha-Ruzyně.

Hosté mohou využít služeb jako pronájem aut k objevování okolí.

Na místě je k dispozici i klub zdraví a sauna. Hotel nabízí lekce fitness a tělocvičnu, jízdu na koni a raketbal pro aktivní hosty.

Address

  • Street: Vaclavske namesti 26, 110 00 Praha 1
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00