EA HOTEL JASMIN

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Ea Hotel Jasmin je umístěný v klidné oblasti města Praha poblíž Národní Muzeum, Václavské náměstí a Staroměstské náměstí. Hotel se otevřel v roce 1990 a byl přestavěn v roce 2002.

Ideální umístění ve městě Praha nedaleko stanice metra Českomoravská. Hotel se nachází v okouzlující čtvrti a 5 km od centra města.

Hospody a bary jsou pouze kousek od hotelu.

Všech 75 nekuřáckých pokojů nabízí hostům Wi-Fi zdarma, vysokorychlostní internet, obytný prostor, žehličku a žehlící prkno a telefon IDD. Hosté mohou využít soukromé koupelny s vanou, sprchou a fénem.

V hotelu je 24-hodinová restaurace podávající místní kuchyni. Velký zahradní bar nabízí terasu a Wi-Fi. Gate Restaurant a Svejk Restaurant U Brazdu se škálou jídel je zhruba 10 minut chůze.

Vlaková stanice Praha - Libeň je 10 minut chůze od hotelu. Hotel je zhruba 25 minut jízdy od letiště Praha-Ruzyně, které je vzdáleno 20 km.

Hostům a dětem nabízí kolébku, vysoké židličky a hernu. Hosté si mohou vybrat kanoistiku, turistiku a basketbal, které jsou v hotelu k dispozici.

Address

  • Street: Sklonena 515, 190 00 Praha 9
  • City: Praha
  • ZIP code: 190 00