RAMADA PRAGUE CITY CENTRE

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Atraktivní hotel Ramada Prague City Centre nabízí jasné ubytování v centru města Praha. Hotel se otevřel v roce 2002 a byl přestavěn v roce 2011.

Situovaný ve čtvrti Praha 5, nedaleko stanice metra Muzeum a takových památek jako Prague Congress Centre, Pražský hrad a Karlův most. Ramada Prague City Centre je ve vzdálenosti 10 minut chůze od centra města Praha.

Hosté najdou trhy a obchody jen pár minut od hotelu.

Ramada Prague City Centre poskytuje 98 pokojů vybavených systémem vytápění, mikrovlnnou troubou, obytným prostorem, zařízením na žehlení kalhot a pracovním stolem pro příjemný pobyt ve městě Praha. Ramada Prague City Centre nabízí pokoje se spektakulárním výhledem na katedrálu. Naleznete v nich varnou konvici, myčku nádobí a chladničku.

Od 06:30 to 10:30 v hotelu se podává bufetová snídaně. Malá restaurace na místě podává českou kuchyni. Osvěžení, vína a pivo jsou nabízeny v kafé baru. Obchodní oblast nabízí restauraci Restaurant a Como Restaurant & Cafe 50 metrů od hotelu.

Hosté mohou dojet k hotelu Ramada Prague City Centre autem z letiště Praha-Ruzyně během 20 minut.

Solárium a sauna se nabízí k relaxaci. Aktivní hosté mohou využít na místě lekce fitness a tělocvična.

Address

  • Street: Vaclavske nam. 41, 110 00 Praha 1
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00