FOUR SEASONS HOTEL PRAGUE

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.5-hvězdičkový Four Seasons Hotel Prague nabízí 161 luxusních pokojů pro hosty a saunu, kadeřnictví a salón krásy. Hotel byl zrenovován v roce 2007 a nabízí architekturu v klasickém stylu.

Hotel je umístěn v centru města Praha jen 15 minut chůze od takových památek jako Karlovo náměstí, Muzeum Prahy a Aqua Park. V oblasti jsou zoo, kavárny a koncertní síň.

Hotel se nachází vedle katedrály, zámku a věže.

Four Seasons Hotel Prague nabízí pokoje, které mají turecký interiér a krásný výhled na řeku. Hosté si užijí výhledy na řeka Vltava ze svých pokojů. Hostům nabízí příslušenství na výrobu čaje/kávy a chladničku stejně jako soukromé koupelny s vanou, samostatnou sprchou a froté župany.

Snídaně se každé ráno podává v restauraci. V hotelu je nekuřácká restaurace, která podává autentické pokrmy. Káva a čaj jsou nabízeny v baru v hale. Hotel je umístěn ve čtvrti Praha 3, jen 5 minut chůze od restaurace Allegro a Marina Grosseto Ristorante, která servíruje delikátní pokrmy.

V pěší vzdálenosti 5 minut mohou hosté najít vlakovou zastávku Valdštejnská jízdárna.

Address

  • Street: Veleslavinova 2A / 1098, Praha 1 - Stare Mesto, 110 00
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00