Hotel Suite Home Prague

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.4-hvězdičkový Suite Home Prague se nachází jen 1.8 km od Muzeum Prahy. Hotel sídlí v 6-patrové budově v tradičním stylu a byl zrenovován v roce 2003.

Hotel je zhruba 5 minut chůze od Václavské náměstí, Novoměstská radnice a Langhans Gallery. Je to zhruba 2 km od centra města Praha.

Poblíž hotelu jsou obchody a trhy.

Hotel má 28 nekuřáckých pokojů, které mají tradiční design a Wi-Fi zdarma, LCD TV s plochou obrazovkou, sejf, skříň a pohovku. Pokoje mají výhled na město. Vybavení pokoje zahrnuje en suite koupelny s fénem, froté župany a osuškami a pohodlný dřevěný nábytek.

Bohatá snídaně se podává od 07:30 till 10:30. Snack bar nabízí čaj a kávu, kterými se můžete bavit v klidné atmosféře. U Pravdu a Jina Krajina nabízí výběr jídel a je jen 100 metrů od hotelu.

Hosté najdou zastávku metra Národní nedaleko tohoto pohodlného hotelu. Hosté mohou být na letišti Praha-Ruzyně autem během 20 minut.

Hotel nabízí úschovnu zavazadel, turistické informace a šatnu a počítače, připojení k internetu a kopírování pro naprostý komfort hostů.

Suite Home Prague láká hosty na rovnou střechu k opalování a venkovní plavecký bazén a jacuzzi a saunu.

Address

  • Street: Příčná 658/2, Nové Město, 110 00 Prague
  • City: Praha
  • ZIP code: 110 00