Hotel Angelis

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Pohodlný hotel 3-hvězdičkový hotel Angelis nabízí krytý plavecký bazén a zimní zahradu. Postavený v roce 2006, hotel nabízí unikátní kombinaci architektury v tradičním stylu a moderního vybavení.

Tančící dům, Vysehrad a Národní Kulturní Památka Vyšehrad jsou ve vzdálenosti 10 minut chůze. Vzdálený 30 minut pěšky z centra města Praha.

Staroměstské náměstí je 2.4 km od hotelu, zatímco Obecní dům je zhruba 2.6 km daleko.

4-podlažní Angelis nabízí nekuřáckých pokojů s Wi-Fi zdarma, minibarem, kabelovou TV, balkónem a plochou na sezení a varnou konvicí, myčkou nádobí a příslušenství na výrobu čaje/kávy. Hosté mohou využít en suite koupelny s vanou, sprchou a fénem.

Snídaně je k dispozici v době od 7:00 to 10:30. Hosté mohou ochutnat kávu a čaj, které se podávají v kávovém baru. V blízkosti hotelu je zastávka autobusu a jen 150 metrů daleko je Potrefena Husa Na Verandach Smichov s širokou škálou jídel.

Hosté budou ubytováni 15 minut chůze od vlakové stanice Praha - Smíchov. Rychlý přístup na letiště Praha-Ruzyně vzdálené 15 km.

Address

  • Street: Pivovarska 597/5, 150 00 Praha
  • City: Praha
  • ZIP code: 150 00