Golden Key

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Golden Key si užívá úžasné umístění poblíž parků a zahrad a galerie, paláce a muzea a nabízí saunu a golfové hřiště. Golden Key vítá hosty ve svých luxusních pokojích od roku 1590.

Význačný pro své umístění ve čtvrti Praha 6 města Praha, okolí hotelu nabízí Karlovo náměstí, Staroměstské náměstí a Starý královský palác během 20 minut chůze. Tento pohodlný hotel se nachází v centru města Praha.

Butiky a lékárna jsou ve vzdálenosti pár metrů od hotelu.

Krásný výhled na kopce vítá hosty v pokoji typu deluxe attic double room, superior attic double room a prostorné apartmá typu junior, který nabízí soukromé koupelny a Wi-Fi zdarma, individuální ovládání klimatu, terasu, psací stůl a zařízení na žehlení kalhot. Výhled na Petrin Hill nabízí některé z pokojů. Všechny pokoje mají dřevěnou podlahu a vysoce kvalitní nábytek.

Kvalitní výběr českých pokrmů je nabízen v prostorné restauraci na místě. Poblíž hotelu se nachází železniční nádraží a jen asi 50 metrů daleko je restaurace U Zeleneho Caje a Baracnicka Rychta servírující širokou škálu jídel.

Vlaková zastávka Valdštejnská jízdárna je nedaleko.

Hotel nabízí rodinám s dětmi kolébku, péči o děti a deskové hry.

Address

  • Street: Nerudova 243/27, 118 00 Mala Strana
  • City: Praha
  • ZIP code: 118 00