Mars Hotel Prague

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.3-hvězdičkový Mars Hotel Prague se pyšní skvělým umístěním nedaleko takových památek jako Staroměstská radnice a orloj, Karlův most a O2 arena. Tento cenově výhodný hotel ve městě Praha láká hosty svou architekturou v tradičním stylu.

Hotel nabízí přístup k tramvajové zastávce Kubánské náměstí, která je vzdálená jen 250 metrů. Vzdálenost mezi centrem města Praha a hotelem je 5 km.

Hotel umožňuje rychlý přístup k zeleni a parkům.

Nabízí moderní pokoje vybavené sejfem v pokoji, placenou TV, balkónem, kuchyňkou a osobním počítačem a kuchyně, které nabízí mikrovlnnou troubu, příslušenství na výrobu čaje/kávy a chladničku. V nabídce jsou soukromé koupelny, které mají vanu, sprchu a fén.

V hotelu je restaurace s plným servisem podávající místní kuchyni. Nealkoholické nápoje se nabízí v baru v hale. Allegretto a U Slamu nabízí výběr jídel a je jen 850 metrů od hotelu.

Nachází se 10 minut pěšky od zastávky metra Strašnická. Díky svému umístění 20 km od letiště Praha-Ruzyně bude jízda autem na letiště trvat jen 25 minut.

V hotelu je směnárna, úschovna zavazadel a parkování pro volný čas, a také počítače, zařízení pro pořádání banketu a konferenční místnost pro pracovní účely.

Address

  • Street: Kubánské nám. 1333/6, 101 00
  • City: Praha