Hotel Caesar Prague

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Caesar Prague je 5-podlažní hotel v obchodní oblasti města Praha v těsné blízkosti Pražský hrad, Náměstí Republiky a Muzeum Prahy, který nabízí nekuřácké pokoje s krásným výhledem na hrad. Příklad architektury v antickém stylu, tento hotel byl otevřený v roce 2006 a úplná rekonstrukce proběhla v roce 2009.

Vynikající umístění nabízí jednoduchý přístup k barům, restauracím a kavárnám a také se chlubí těsnou blízkostí k řece a zahradám. 20 minut z centra města Praha.

Tento hotel se nachází ve čtvrti Praha 6, známé díky kostelu, zámku a kapli.

Hotel Caesar Prague nabízí 82 pokojů vybavených ovládáním teploty, Wi-Fi, soukromým balkónem, šatnou a krbem, které zajistí pohodlný pobyt ve městě Praha. Secesní design doplňuje elegantní dřevěný nábytek.

Bufetovou snídani podávají od 07:00 to 10:00 ve vestibulu. Klubová restaurace nabízí lehkou kuchyni. Hosté jsou vítáni v baru Lobby, kde mohou relaxovat s nápojem. Hosté mohou jíst v U Fleku Restaurant and Brewery a Svejk Restaurant U Karla, zhruba 100 metrů od hotelu.

20 minut jízdy z letiště Praha-Ruzyně a 15 minut pěšky od železniční stanice Praha hlavní nádraží.

Address

  • Street: Myslíkova 1959/15, 110 00 Nové Město
  • City: Praha