Hotel Roma

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Roma Prague je 4-podlažní hotel v obchodní oblasti města Praha v těsné blízkosti Muzeum Prahy, Náměstí Republiky a Staroměstské náměstí, který nabízí individuální pokoje a svěží design. Od roku 2004 jde o prominentní hotel v centru ve městě Praha.

Hotel je význačný dobrým umístěním nedaleko parků a zahrad a věže, muzea a zámku. Vzdálený 20 minut pěšky z centra města Praha.

Blízko hotelu je kavárny a restaurace.

V hotelu Hotel Roma Prague najdete 87 pokojů typu apartmá s manželskou postelí queen, čtyřlůžkové apartmá a moderní apartmá, které nabízí panoramatický výhled na zahradu a také minibar, plazmovou TV, kuchyňku, psací stůl a clony. Koupelny jsou vybaveny vanou, sprchou a bidetem.

Každé ráno ve vestibulu si mohou hosté užít bufetovou snídani. Hosté si mohou dát lehké pokrmy v ideální restauraci. Hosté mohou vyzkoušet stylový bar Lobby nabízející široký výběr koktejlů, čaje a kávy. Poblíž hotelu se nachází zastávka tramvaje a jen asi 50 metrů daleko je restaurace Cafe Savoy a Pivnice U Svejku servírující širokou škálu jídel.

Hosté najdou zastávku metra Anděl nedaleko tohoto pohodlného hotelu.

Address

  • Street: Újezd 425/24, 118 00 Malá Strana
  • City: Praha