Hotel Beseda

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Beseda Prague je 6-podlažní hotel v muzejní čtvrti v těsné blízkosti Karlův most, Muzeum Prahy a Staroměstské náměstí, který nabízí luxusní pokoje a sofistikované služby. Tento hotel vítá hosty od roku 2008 a má architekturu v originálním stylu.

Jeho umístění poblíž zastávky tramvaje umožňuje prohlédnout si kapli, palác a galerii ve městě Praha. Hotel je umístěn ve vzdálenost 1 km od centra města Praha.

Milovníci nákupu ocení trhy a obchody, které jsou v blízkosti hotelu.

Hotel Beseda Prague nabízí 135 pokojů vybavených sejfem v pokoji, systémem vytápění, mikrovlnnou troubou, toaletou a pohovkou a má všechny památky města Praha ve snadné dostupnosti. Některé pokoje v hotelu Hotel Beseda Prague mají výhled na jezero. Mají také soukromé koupelny vybavené vanou, fénem a froté župany.

Hotel podává bufetovou snídani od 07:00 do 10:00. V hotelu je restaurace v hale, která podává české pokrmy. Hosté mohou odpočívat v zahradním baru, kde se podávají teplé a studené nápoje. Restaurace Cafe Colore a Beas vegetarian dhaba 100 metrů od hotelu servíruje drinky i jídlo.

Stanice metra Národní je 1 minut chůze od hotelu.

Hosté mohou využít pronájem aut a pronájem kol k dispozici na místě.

Address

  • Street: Vladislavova 1477/20, 110 00 Nové Město
  • City: Praha