Hotel Krystal

Book online
Ve vybraném termínu nebyla nalezena kapacita v hotelu. Vyplňte prosím formulář níže a my Vám najdeme jiný hotel.Hotel Krystal se nachází v obytné části města Praha, blízko takových památek jako Starý královský palác, Náměstí Republiky a Schwarzenberský Palác. Otevřený v roce 1989, tradiční hotel láká své hosty architekturou v tradičním stylu.

Jeho umístění poblíž stanice metra umožňuje prohlédnout si katedrálu, zámek a klášter ve městě Praha. Hosté se mohou dostat do centra města Praha, které je vzdálené 6 km.

Tento hotel je vhodně umístěn u přírodních rezervací a přírodního parku.

Hotel má pohodlné pokoje a nabízí jednolůžkový pokoj typu comfort, jednolůžkový pokoj typu superior a třílůžkový pokoj vybavené kabelovou TV, placenou TV, sejfem, chladničkou a šatnou. Hotel Krystal nabízí hostům panoramatický výhled. Mají koupelny s vanou, sprchou a fénem.

Každé ráno v restauraci si mohou hosté užít bufetovou snídani. Hosté si mohou užít lehké pokrmy české kuchyně v hotelové restauraci. Hotel zve hosty do baru Lobby, kde mohou relaxovat s nápoji. Hosté se mohou najíst v restauraci Restaurace U Marcanu, která se nachází 800 metrů od hotelu.

Stanice metra Petřiny je rychle dostupná.

Address

  • Street: José Martího 2/407 Prague 6 162 00
  • City: Praha